Uyumsuz Serisi Yandaş Filminden Yeni Fragman Geldi

1501

Uyumsuz Serisi Yandaş ülkemizde 11 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanırken yayınlanan yeni fragmanı Ronald Reagan‘ın Berlin Duvarı için 12 Haziran 1987 yılında yaptığı konuşma sırasında Sovyetler Birliği lideri Mihail Gorbaçov’a söylediği “Tear down this wall!” (Bu duvarı yıkın!) söylemi ile geldi. Tabii ki aynı zamanda Pink Floyd’un iki parçadan oluşan harika eserinin de adı bu Tear down this wall!

Hikayesi fütüristik bir distopyada geçen, beş farklı bölüme ayrılan bir toplumun tüm yaşantısını oluşturan hiyerarşik yapıya karşı çıkan Tris ve Dört’ün; Özgürlük mücadelesinin anlatıldığı Uyumsuz serisinin 3. halkası olan Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1’den yeni fragman resmi Twitter ve Youtube hesabından paylaşıldı. Önce Twitter’ı sonra da dilerseniz Youtube linkini de aşağıya bırakıyoruz.

- Reklamlar -

Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda; Naomi Watts, Jeff Daniels, Miles Teller, Maggie Q, Ansel Elgort, Jonny Weston, Bill Skarsgård,  ve Zoë Kravitz yer alıyor.

Veronica Roth’un New York Times best-seller romanlarından biri olan Allegiant‘ı Robert Schwentke yönetirken, uyarlaması Noah Oppenheim ve Adam Cooper & Bill Collage ve Stephen Chbosky’e aittir.

Roth’un üçleme olarak yazdığı bu eserler Divergent olarak Mart 2014’te film olarak uyarlandıktan sonra; 17 milyon kopya daha satarak dünya genelinde 34 milyon kopyaya ulaşmış. Bakalım bu film vizyona girmeye yakın tirajlarda ne gibi değişikler olacak.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi Türkiye’de 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2 ise  9 Haziran 2017‘de sinemalardaki yerini alacak. Dünya çapında 550 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden bu efsane seri; Açlık Oyunları ve Alacakaranlık Efsanesi’nden sonra Lionsgate’in en yüksek gişe yapan serisi konumunda bulunuyor.

Uyumsuz Serisi Yandaş Bölüm 1 Yeni Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones Aileleri ile İlgili 6. Sezondan 3 Yeni Teaser Geldi
Sonraki İçerikHe-Man ve Kainatın Hakimleri Sony Pictures ile Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)