Birbirinden Güzel WonderCon Fotoğrafları

768

Los Angeles’ta yaşayanları kıskananlar el kaldırsın!! Yaa.. 2016 WonderCon “Çizgi Roman Fuarı” misler gibi geldi. Los Angeles’ın fuar merkezi LA Convention Center‘da düzenlenen fuar, ünlü çizgi roman, manga, oyuncak, bilim kurgu film, televizyon dizisi ve roman kahramanlarının kostümlerini giymiş katılımcılarıyla efsanevi oldu.

Çizgi roman, bilim kurgu film, dizi ve video oyunu meraklılarının buluşma yeri olan Wondercon, her zamanki gibi fazlaca katılımcı ile göz kamaştırdı. Birazdan paylaşacağımız galeride de göreceğiniz üzere çok ince çalışmalar, enfes kostümler var. Tabi ki bu yılın favori kostümleri Batman, Superman ve Wonder Woman oldu.

Halen devam etmekte olan WonderCon 2016, bahara girerken neşeli görüntüler sergiliyor. Etkileyici kıyafetleri, yeni kreasyonları ve göz yaşartan karakterleri ile WonderCon‘dan 50 fotoğrafı sizinle paylaşıyor olacağız. Türkiye’de de ufak Cosplay çalışmaları gerçekleştiriliyor. Azıcık araştırırsanız gayet başarılı işlerin yapıldığını görebilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan gelelim galerimize. Benim en çok beğendiğim Tangled oldu. Bakalım sizin favori karakteriniz hangisi olacak. Diğerlerini WCA2016 sitesinden inceleyebilirsiniz. Benim seçtiklerim burada:

Wondercon 2016 Galerisi

11Superman ve Wonder Woman

Birbirinden Güzel WonderCon Fotoğrafları
- Reklamlar -

Önceki İçerikValerian Fotoğrafları Sonunda Geldi
Sonraki İçerikRatchet and Clank Fragmanı Yayınlandı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.