2016’da Çıkan Filmler İle Yapılmış Harika Video

877

2016’da çıkan filmler ile yapılmış muhteşem fragman ile sizlerleyiz. Clark Zhu isimli bir video editörün elinden çıkan videoda Türk filmleri yok ama olsun yine de süper!

Gerçi Kalandar Soğuğu dışında güzel bir film izlememiş olmak da acı verici galiba değil mi?

- Reklamlar -

2016 yılının bitimine günler kala yılın müzik, film ve daha pek çok parçasının mash-up’ları da birer birer geliyor. Şimdilik elimize geçen ilk şey, Clark Zhu‘nun yaptığı 2016’da çıkan filmler ile hazırlanmış epik bir fragman. Şöyle bir gözlerinizi kapatırsanız aklınıza gelen filmler hangileri?

The BFG, The Girl On The Train, X-Men Apocalypse ve daha bir çoğu… İşte Clark Zhu 2016 yılında vizyona giren 262 filmden böyle bir fragman çıkarmış.

İzlerken bir yılın ne kadar çabuk geçtiğini görüp o sırada ülkemizde yaşananları da hatırlayınca içinizin buruklaşacağı da su götürmez bir gerçek. İşte 2016 yılı böyle geçti arkadaşlar. Göz açıp kapayıncaya ve bir sonraki filmi bekleyinceye kadar 2016 yılını bitirdik.

Doctor Strange vizyona girsin, Fantastic Beasts gelsin diye beklediğimiz günlere şöyle bir dönün isterim. Şimdi sıra 2017 filmlerini bekliyoruz ve ömrümüz de böyle geçip gidiyor. Ne çok konuşacak şeyim varmış be!

Sekiz dakikaya yakın süre video, film fragmanları kullanılarak işlenmiş ve klasik müzik ile de harika bir hale gelmiş. Distopi, aksiyon, korku, romantizm ve ilhamın beş temasına bölünen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Videoda yer alan müzik ve filmleri de aşağıya iliştirdik. Umarız böyle nice güzel filmleri izleyeceğimiz bir yıl bizleri bekliyordur.

2016’da Çıkan Filmler İle Oluşturulan Fragman

Videoda yer alan müzikler:

BEETHOVEN HAVOK – John Ottman courtesy of Fox Music Inc.
MY SHARONA – The Knack courtesy of Power Music
SOMETHING’S IN MY ROOM – Cliff Martinez courtesy of Milan Entertainment Inc.
ARE WE HAVING A PARTY OR SOMETHING – Cliff Martinez courtesy of Milan Entertainment Inc.
BROKEN PEOPLE – Kerry Muzzey courtesy of Kirbyko Music LLC
PROLOGUE BIRTH – Paul Dinletir courtesy of Audio Machine

Videoda yer alan tüm filmleri ise burada bulabilirsiniz.

Önceki İçerikAssassin’s Creed’ten Üçüncü Fragman Geldi
Sonraki İçerikHızlı ve Öfkeli 8’den Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)