Vücut Boyama Olayına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Kadın

1187

Vücut boyama farklı ülkelerde yapılan Cosplay‘lerde ön plana çıkan ve en çok beğenilen şeyler arasında yer alıyor. Kimi zaman protesto amaçlı yapılıyor olsa da Kay Pike isimli bir hanım kızımız vücudunu boyayarak kendini farklı süper kahramanlara çevirmiş.

Çizgi Roman karakterleri ile arası süperli olan Kay Pike, bazı çalışmaların 10 saati aştığını ama buna değdiğini söylemiş. 2015 yılında tanıştığı Lianne Moseley ile Twich isimli mecradan canlı yayında bu tip makyaj videoları da yayınlayan ikili müthiş bir işe imzalarını atmış.

Nasıl yapılıyor ya?” diye merak ediyorsanız Kay Pike‘ı Facebook, Instagram ve Twich‘ten takip ederek yayınladığı video ve canlı yayınlar ile konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vücut boyama konusu ve Kay Pike’ın çalışmalarını görmeden önce bi’ Before / After görseli de paylaşalım ve Kay’ın yaptığı işin ciddiyetinin de farkına varalım.

Bu arada Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni olan James Gunn da Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile şaşkınlığını gizleyememiş.

Vücut boyama ile Süper Kahramana dönüşen Kay Pike

9Poison Ivy

Vücut Boyama Olayına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Kadın
- Reklamlar -

Önceki İçerikThe Big Short Kamera Arkası Görüntüleri Geldi
Sonraki İçerikFilm Afişi Hazırlama Konusuna Farklı Bir Bakış
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)