Spider-Man: Far From Home Filminden Yeni Fragman

135

Avengers: Endgame efsane bir final yapan Marvel’ın çok yakın zamanda vizyona girecek yeni Spider-Man: Far From Home filminden uzunca bir fragman geldi.

Mysterio rolüyle Marvel Sinematik Evreni‘ne jet bir giriş yapan Jake Gyllenhaal’un da kadrosunda yer aldığı film, Tom Holland’ı Spider-Man olarak izleyeceğimiz ikinci solo film olarak da kayıtlara geçmiş oldu. Tom ve Jake’i karşı karşıya gelmekten ziyade müttefik olarak izleyeceğimiz Spider-Man: Far From Home’un senaryosu ise şöyle; Peter Parker ve okul arkadaşları küçük bir Avrupa tatili yapmak için evden uzaklaşmışlardır. Bu tatilde ortaya çıkan Elementals isimli yaratıkların dünyamıza tebelleş olması ve ikilimizin bu sebepten bir araya gelip savaşmasını izliyor olacağız.

- Reklamlar -

Bir önceki film olan Spider-Man: Homecoming‘i de yöneten Jon Watts’ı tekrar yönetmen koltuğunda göreceğimiz filmin oyuncu kadrosu ise şöyle; Jon Favreau, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Marisa Tomei, Michael Keaton ve Zendaya.

Spider-Man: Far From Home filmi ülkemizde 5 Temmuz’da vizyona girecek. Henüz Avengers: Endgame’i izlememiş olanlar için fragmanın hemen başında Tom Holland tarafından yapılan SPOILER uyarısını ise dikkat almanızı öneririz. Sonra “vay ben duymadım” olmasın.

Spider-Man: Far From Home Filminin Fragmanı