Warcraft Karakterleri İçin Yepyeni Afişler Geldi

912

Warcraft karakterleri için yepyeni afişleri Legendary Pictures ve Universal Pictures cephesinden geldi. 6 yeni karaktere ait afişlere yazımızın alt kısmında bulunan galeriden göz atabilirsiniz. Tam ismi Warcraft: The Beginning olan film ülkemizde 3 Haziran tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft’ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

- Reklamlar -

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Dipnot: Sizleri bilmiyorum ama benim tarafım Horde’lardan yana. Ne yapalım biz babadan böyle gördük…

Warcraft Karakterleri Afişleri

Önceki İçerikKötü Komşular 2 Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikEdge of Tomorrow 2 Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)