Edge of Tomorrow 2 Filmi Geliyor

872

Edge of Tomorrow 2 Deadline‘ın paylaştığı habere göre senaristlerini belirlemiş bile. Race filminin senaryosunu yazan ikili Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse ile anlaşan Sony Pictures yönetmen ile de şimdiden anlaşmış. İlk filmde yer alan Doug Liman’ın yerine Christopher McQuarrie (Aynı zamanda ilk filmin senaryosunu uyarlayan ekipte de yer alıyordu) ile anlaşan Sony kolları epey sıvamışa benziyor.

Edge of Tomorrow 2 Filmi Geliyor

- Reklamlar -

Edge of Tomorrow 2 Hakkında Yönetmenin Sözleri

Christopher McQuarrie devam filmi için;

“Edge of Tomorrow filmi, çeken insan için epey zorlayıcı bir yapıya sahip. Tom ile birlikte Görevimiz Tehlike 5’i çektiğimiz dönem; Çıktığımız bir yemek sırasında Tom bana “Edge of Tomorrow 2’yi yapmak istiyorum.” demişti. Ben de ona “Ya bi’ sktr git. Duymak bile istemiyorum” demiştim ama görünen o ki bu filmi yapacağım. Yaparken neler çekeceğim bilmiyorum ama yapacak bir şey yok.” cümlelerini kurmuş.

Edge of Tomorrow 2 filmi başrolleri için ilk filmde de olduğu gibi Tom Cruise ve Emily Blunt yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Doug Liman’ın yönetmenliğini yaptığı Edge of Tomorrow; Kuzey Amerika’da 100 Milyon Dolar gişe hasılatı elde ederken dünya genelinde 370 Milyon Dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Hatırlayacağınız üzere ilk filmin diğer oyuncuları ise Bill Paxton, Noah Taylor, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Franz Drameh, Masayoshi Haneda ve Tony Way yer alıyordu. Bakalım devam filminde bu isimlerden kaç tanesini ile tekrar çalışılacak.

Hiroshi Sakurazaka’nın “All You Need is Kill” isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan film epey ilgi çekici yapısıyla sıkıldıkça izleyeceğiniz bir yapıya sahip.

Önceki İçerikWarcraft Karakterleri İçin Yepyeni Afişler Geldi
Sonraki İçerikPopüler Filmler ve Minyatür Karakterleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)