Wonder Woman Filminden İlk Görsel ve Video Sızdı

911

Wonder Woman, DC evreninin 23 Haziran 2017 tarihinde bizlerle buluşturacağı bir başka süper kahraman filmi. Noel tatili devam ederken çalışmalarını sürdüren DC ve Warner Bros.’un Büyük Savaş (diğer bir adıyla I. Dünya Savaşı) yıllarında geçtiği görülen Wonder Woman‘ın çekimlerinin yapıldığı yere çok yakın bir yerde bulunan blazinsaddles isimli Instagram kullanıcısı çekimleri kayıt altına almış.

Çekimleri Londra’da Lincoln’s Inn çevresinde devam etmekte olan Wonder Woman için tam anlamıyla “Doğru zamanda doğru yerde olmak” deyimini bizlere sunan Felix Love’a da teşekkürü bir borç biliyoruz.

- Reklamlar -

Set havasının Downton Abbey dizisini andırdığı da gözlerden kaçmadığı ortamın ambiyansına da kendimizi kaptırmış bulunduk.

The Killing dizisiyle 1 Prime Time Emmy adaylığı bulunan ünlü yönetmen Patty Jenkins’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunun uyarlaması Jason Fuchs’a, karakterler efsanevi çizgi roman yazarı William M. Marston’a aittir.

İşte Wonder Woman’dan Sızan İlk Görüntü ve Videolar

And … Action! #filmset #film #filmshoot #lightscameraaction #worldwarone #movie #moviemaking

Felix Lowe (@blazinsaddles) tarafından paylaşılan bir video ()

Önceki İçerik“Pandayı Bul” Bulmacasına Stormtrooper ile Star Wars da Katıldı
Sonraki İçerik1 Ocak’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)