Wonder Women Yönetmeninden Eleştirilere Cevap

511

Wonder Women yönetmeni Patty Jenkins, anonim bir siteden paylaşılan açık mektuba cevap vermiş. Büyük eleştirilerin yer aldığı mektup ilginizi çekebilir.

Eleştirinin yer aldığı siteye buradan ulaşabilirsiniz.

- Reklamlar -

Sitedeki eleştiride, önceki gün Suicide Squad filminden sinirle çıkan bir kişinin kaleme aldıklarını göreceksiniz. Warner Bros.’un CEO’su Kevin Tsujihara‘nın muhattap olarak alındığı mektup ciddi bir şekilde DC filmlerinin başarısızlığının suçlularını da işaret ediyor.

Aynı yönetmen, yapımcı ve set ekibiyle çalışıldığını savunan site, başarısızlığın en büyük suçlusunun da Warner Bros. ekibinin olduğunu belirtmiş.

Bu eleştiri büyük yankı uyandırmış olacak ki Wonder Woman filminin yönetmeni Patty Jenkins de Twitter hesabından cevaplar vermiş.

Patty Jenkins’in Wonder Woman Eleştirilerine Cevapları

Özetle “Yanlızca fragmanını izleyip bir filmle ilgili nasıl böyle şeyler konuşabiliyorlar!” diyen Patty Jenkins’in açıklamalarıyla ilgili sen ne düşünüyorsun?

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 8 Ekibinden Fotoğraf Geldi
Sonraki İçerikSuicide Squad Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)