Yeni Jack Reacher Filminden Bir Afiş Daha Geldi

579

Tom Cruise ile özdeşleşen Jack Reacher: Never Go Back filminden bir afiş daha geldi. 21 Ekim’de vizyona girecek olan film aksiyon meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.

5 (Beş) kişi usta bir nişancı tarafından sadece 6 (Altı) el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi gösterir. Sorgulamada şüphelinin söylediği önemli bir cümle adamımızı tam anlamıyla hedef haline getirir: “Jack Reacher’ı bulun!”.

- Reklamlar -

Jack Reacher’ı, şiddet konusunda yetenekli ama büyük bir sırra sahip, beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getirip sıra dışı bir kovalamacanın başlamasına sebep verir. Jack Reacher 2 filminde ise merkeze geri dönen Jack’in yeni görevi 16 yaşındaki bir gencin kurban gittiği cinayetin suçlusunu bulmak için karşımıza çıkacak.

Ünlü oyuncu Tom Cruise‘a eşlik edecek oyuncular; Danika rolünde büyük ihtimalle Cobie Smulders, The Hunter rolünde Patrick Heusinger ve Çavuş Leach rolünde Madalyn Horcher yer alacağa benziyor.

Jack Reacher: Never Go Back Filmi Yeni Afişi

Yeni Jack Reacher Filminden Bir Afiş Daha Geldi

Önceki İçerikLive By Night Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerik9 Eylül’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)