Yeni Nesil Ajan 3’ten Yeni Video: Vin Diesel, Donnie Yen’e Karşı

814

Başrolünde Vin Diesel‘in yer aldığı Yeni Nesil Ajan 3‘ten yeni bir video geldi. Videoda Vin Diesel ve Donnie Yen bir motosiklet yarışında kıyasıya kapışıyor!

Yeni Nesil Ajan 3 filminin kadrosunda Vin Diesel ile birlikte yardımcı oyuncu olarak eski kulağı kesiklerden Samuel L. Jackson, NSA Ajanı Augustus Gibbons olarak, bir dövüş ustası ve aktör olan Jet Li ile birlikte bir başka dövüş sanatçısı olan Tony Jaa yer alırken. UFC Tüy Siklet Şampiyonu Conor McGregor, Deepika Padukone, Nina Dobrev, Ruby Rose ve Oscar adaylığı bulunan Toni Collette rol alacaktır.

- Reklamlar -

F. Scott Frazier tarafından senaryosu oluşturulan filmin yönetmeni ise D.J. Caruso (Disturbia, Eagle Eye). Vin Diesel ve Joe Roth’un yapımcılığını yaptığı Yeni Nesil Ajan 3 filminin yardımcı yapımcılığı ise Jeff Kirschenbaum ve Samantha Vincent (Diesel’in kız kardeşi) tarafından yürütülecektir.

Yeni Nesil Ajan 3 filmi ülkemizde Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü ismi ile 27 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek.

Yeni Nesil Ajan 3 Motosiklet Kapışması

Önceki İçerikOscar 2017 Makyaj ve Saç Tasarımı Kategorisi Finalistleri Belli Oldu
Sonraki İçerikJustice League Oyuncu Kadrosu Kesinleşti
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)