Yüzüklerin Efendisi Efsanesi Yeniden Canlandırıldı

396

İçinde bulunduğumuz Pandemi dönemi sebebiyle birçok yapım ertelenmiş iken; Bazı oyuncular sosyal medya hesaplarından farklı konseptler ile karşımıza geliyor.

Frozen’daki Olaf karakterini seslendiren ünlü oyuncu Josh Gad, Youtube hesabından başlattığı Reunited Apart serisiyle gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu bu hafta öyle bir işe imza attı ki 7’den 70’e hepimiz ağzımız açık izledik.

- Reklamlar -

Yüzüklerin Efendisi Serisinin Efsaneleri Bir Araya Geldi

Efsaneler arasında yerini almış olan Yüzüklerin Efendisi serisinin ünlü oyuncuları repliklerini tekrar okumaya başlasaydı nasıl hissederdin? Hem de yönetmen Peter Jackson’ın da içine dahil olduğu bir ekip olsaydı?

İşte bunların hepsi birer hayalden ibaret değil. Josh Gad bunların hepsini gerçekleştiren bir projeye imza attı. Zoom üzerinden gerçekleştirilen bu birleşmede tüm oyuncular kendi oyunlarını tekrar canlandırdılar. O kadar güzel bir video ortaya çıktı ki. Tadından yenmez… Aşağıda 50 dakikalık harika bir video izleyecek ve yer yer çok fazla duygusallaşacaksınız. Ama olsun her dakikasına değen muhteşem bir video olmuş kendisi…

İzleyeceğiniz videoda Elijah Wood (Come to Daddy), Dominic Monaghan (Star Wars: The Rise of Skywalker), Billy Boyd (Hollywood), Orlando Bloom (Carnival Row), Ian McKellen (Cats), Viggo Mortensen (Green Book), Andy Serkis (War for the Planet of the Apes), Sean Bean (Game of Thrones) ve Karl Urban (The Boys) gibi isimler yer alıyor.

Devamının gelmesini heyecanla bekliyoruz!

Yüzüklerin Efendisi Efsaneleri Bir Arada: Reunited Apart

Önceki İçerikRyan Gosling Bu Defa Kurt Adam Olarak Geliyor
Sonraki İçerikMerakla Beklenen Bill & Ted Face the Music Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)