Ryan Gosling Bu Defa Kurt Adam Olarak Geliyor

502

Universal Pictures, klasik haline gelmiş canavar filmleri arasından yeniden çevrimeye karar verdiği son filmini seçti. Başrolünde Ryan Gosling‘in oynayacağı “Wolfman” ile karşımıza gelmeye hazırlanıyorlar.

Ryan Gosling, daha önce Henry Hull’un oynadığı ve daha sonra Universal Pictures tarafından “Kurt Adam” olarak yeniden canlandırılan filme; “Kurt Adam Londra’da” filmine kadar uzanan epey uzun hikaye örgüsünü tek çatı altına toplayıp yeni bir bakış açısı getirecekmiş.

- Reklamlar -

Ryan Gosling Bu Defa Kurt Adam Olarak Geliyor

Wolfman “Kurt Adam” Filminin Yönetmeni Kim Olacak?

Universal Pictures, Wolfman filmi için henüz bir yönetmene karar vermiş değil ancak projeyi resmi olarak onaylamış durumda. Ancak Variety’nin haberine göre Universal bu film için  Cory Finley’i (Bad Education) düşünüyormuş. Ayrıca gelen bilgilere göre göre; Wolfman filmi, Universal’ın Dark Universe mirasından yola çıkarak yeniden çektiği diğer filmler gibi olacakmış. Yani son zamanlarda yapılan planlamayla modern bir şekilde yeniden uyarlanacak diyebiliriz. Kafalarındaki düşünce ise, özellikle Invisible Man gibi 7 milyon dolar bütçe ile 122 milyon dolar gişe hasılatı elde etmek yönünde. Bakalım bu düşünceyi hayata geçirip başarılı olabilecekler mi?

Wolfman filminin senaryosu ise, Netflix’in önde gelen yapımlarından biri olan Orange Is the New Black dizisinde de senarist olarak görev yapan Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo’ya emanet edilmiş.

Blade Runner 2049, La La Land, Drive ve The Big Short gibi filmler ile adından sıkça söz ettiren Ryan Gosling; Half Nelson, Lars and the Real Girl ve First Man gibi filmler ile de gönlümüzü fethetmeyi bilmişti.

Bu haber ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Invisible Man’in başarısını yakalayabilecek mi?

Önceki İçerikDark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi
Sonraki İçerikYüzüklerin Efendisi Efsanesi Yeniden Canlandırıldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)