11 Aralık’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi

0
1008

Yılbaşı yaklaşırken vizyona giren filmlerin de tadı değişiyor. 2015’in son filmleri artık göz dolduruyor. Her biri IMDB den güzel puanlar topluyor ve akıllara kazınıyor. Mis gibi haftaların tadına varalım <3 Bu hafta vizyona giren filmler de fragmanları gördüğümüzde beyaz perdeye gelse de izlesek dediğimiz türden. Vizyona giren film sayısı; 6. Haftanın filmini tüm filmleri listelediğim anda çözeceksiniz ama ben yine de tüm filmler hakkında ufak tefek bilgiler aktaracağım. Haydi başlayalım:

11 Aralık’ta Vizyona Giren Filmler

  • Pan
  • Victor Frankenstein
  • Steve Jobs
  • Azap
  • Kurbağa Krallığı
  • Rüzgarın Hatıraları

En zayıf halka ile başlayalım. Haftanın korku ve gerilim filmi Azap’ın yönetmenleri Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kacargil. Filmin baş rollerinde Dilşah Demir , Ayşe Selen ,Sonya Dicle Akbaş ,İrem Deniz ,Ayşin Yeşim Çapanoğlu var. Konusu ise klasik türk filmi konularından çok da farklı değil. Yani karabasanlar falan..

Vizyona Giren Filmler

Kurbağa Krallığı, bu hafta vizyona giren tek animasyondu fakat ne yazık ki haftanın filmi olabilecek kadar etkili ve güçlü olamayıp elendi. Hayatınızda hiç kurbağa olimpiyatları işittiniz mi? Eğer bu animasyonu izlerseniz buna şahit olup eğlenebilirsiniz. Hem olimpiyatta boy gösteren kurbağalar ile tanışır, hem de dişi kurbağaların neler yapabileceğine bakarsınız.

Vizyona Giren Filmler

Türk yapımı dram severler ekran başına. Her ne kadar haftanın filmi olamasa da yine de bizim milletimiz dramı sever. Rüzgarın Hatırları filminin baş rollerinde Tuba Büyüküstün, Onur Saylak, Mustafa Uğurlu gibi isimleri göreceğimiz yapımın yönetmenliğini Özcan Alper üstleniyor. Filmde 2. Dünya savaşının son günleri konu ediliyor.

Vizyona Giren Filmler

Yönetmen Danny Boyle‘un yapımı Steve Jobs‘a göz atalım. Kendisinin hayatına bir kez daha tanık olmak isteyenler için vizyonda olan yapımda bu kez baş rolde Michael Fassbender var. Filmde özellikle Apple’ın üç büyük ürününün çıkışından öncesi konu ediliyor. Ne yazık ki kendisine haftanın filmi diyemiyoruz.

Vizyona Giren Filmler

Gelelim amerikan yapımı yeni dönem Victor Frankenstein‘ımıza.. Filmin yönetmen koltuğunda Paul McGuigan oturuyor. Oldukça başarılı ve beklenen bir film olan Frankenstein, 2015in beklenen eserleri arasındaydı. Filmin baş rollerinde Daniel Radcliffe, James McAvoy, Jessica Brown ve daha bir çok tanınmış isim var. Ölümsüzlüğü bulma adına çalışmalar yürüten iki bilim adamının hikayesini ve başına gelenleri anlatan yapımı daha önce de bildik ve izledik. Bu sefer daha iyi görsel efektlerle ve aksiyonla beklediğimiz film, hayalkırıklığı yaşatmayacak gibi.

Vizyona Giren Filmler

Haftanın Filmi: Pan

Fantastik yapımlara bayılıyoruz.. Bitiyoruz. Hep vizyona girsin istiyoruz. Hele ki daha önceden fragmanlarından çok çok beğenmişsek. Tadından yenmez.

111 dakikalık yapım haftanın filmi olmaya hak kazandı. Yönetmenliğini Joe Wright‘ın üstlendiği, baş rollerinde ise Hugh Jackman, Levi Miller, Rooney Mara gibi isimleri gördüğümüz Pan, oldukça dikkat çekici ve başarılı.

Peter Pan‘ in Neverland’e umut oluşunu tekrar beyaz perdede göreceğiz. Klasik Peter Pan hikayesinin modernleştirilmiş hali olan yapımı ne yapıp edio izleyin. Eğlenme garantili.

Pan Filminin Fragmanı

Pan Filminin Fotoğrafları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir