Acımasız Tanrı / Carnage (2011) Film İncelemesi

1729

Acımasız Tanrı / Carnage, Yasmina Reza’nın “God of Carnage” isimli tiyatro oyunundan uyarlanan filmde küçük çaplı bir yıldız geçidi var. Senaryoda Reza ile beraber çalışıldığı için iyi uyarlandığını düşünüyorum ve filmde o tiyatro havası hissediliyor zaten.

Acımasız Tanrı / Carnage (2011) Film İncelemesi

- Reklamlar -

Konusuna gelince çok acayip bir şey değil. Cowan çiftinin (Winslet, Waltz) oğlu Zachary, Longstreet çiftinin (Foster, Reilly) oğlu Ethan’ın suratına bir sopayla vurmuş parkta takılırlarken, bunun üzerine Cowan çifti Longstreet çiftinin evine geliyor bu durumla ilgili konuşmak için. Gayet “medeni çiftlerin” yapacağı gibi değil mi? İnsan hakları ve adalete çok önem veren Bayan Longstreet’in fikri olan bu buluşmada her şey güzel başlıyor ama zaman geçtikçe işler biraz değişiyor.

Oyuncular her zaman yaptıkları gibi mükemmel performanslar sergilemişler. Zaten kısa bir film, bununla birlikte akıcı, insanı sıkmayan bir şekilde ilerliyor. Sosyal mesaj falan konularına hiç girmeyeceğim, kesinlikle izleyin ve kendiniz görün bence, pişman olmazsınız hatta teşekkür edersiniz. İyi seyirler.

Acımasız Tanrı / Carnage Fragmanı

Acımasız Tanrı / Carnage (2011) Film İncelemesi

Müzik - 6
Görsellik - 6
Oyuncu Performansları - 9
Yönetmen - 8
Senaryo - 8

7.4

Çok iyi

Acımasız Tanrı / Carnage, Yasmina Reza'nın "God of Carnage" isimli tiyatro oyunundan uyarlanan filmde küçük çaplı bir yıldız geçidi var.

User Rating: 4.05 ( 1 votes)
Önceki İçerikAyrılık Sonrası Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmler
Sonraki İçerikWild / Yaban Filmi Vizyona Girdi