James Cameron’dan Avatar 2’ye Ait Yeni Fotoğraflar Geldi

912

James Cameron‘un efsane haline gelen yapımı Avatar’ın 2021 yılında gelecek devam filmi için çalışmalar devam ediyor. Filmin yapımcısı Jon Landau’nun Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile de meraklar tavan yaptı!

Su altı çekimlerinin yapıldığı sahneden 2 fotoğraf paylaşan Jon Landau, aşağıdaki notu da paylaşımına iliştirmiş;

- Reklamlar -

Avatar’ın devam filmi için yapılan bir su altı çekimi için Jim’in oyunculara verdiği tavsiyeleri görebilirsiniz. Performanslarına yön verecek çok iyi cümleler kurdu. ‘Su yüzeyindeki beyaz şeyler nedir?’ diye düşünenler var ise bunlar, sahne ışığının ambiyansını ayarlamak için yerleştirdiğimiz platform diyebilirim. Bu arada yaptığımız bu sistem oyuncuların güvenli bir şekilde su yüzeyine çıkmasına da fırsat tanıyor.

Avatar 2 filminin kadrosuna yeni katılan isimler ise şöyle; Kate Winslet, Edie Falco, Michelle Yeoh, Vin Diesel, Jemaine Clement ve genç oyuncu Oona Chaplin. Kadrosunun gediklileri ise bildiğiniz üzere Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Dileep Rao, Stephen Lang, Matt Gerald ve Sigourney Weaver’dan oluşuyor.

Daha önce de sizlere haberini verdiğimiz Avatar serisinin devamı aşağıda görebileceğiniz şekilde 1-2 yıl gecikmeli vizyona girecek;

  • Avatar 2, 18 Aralık 2020 yerine 17 Aralık 2021,
  • Avatar 3, 17 Aralık 2021 yerine 22 Aralık 2023,
  • Avatar 4 ise 19 Aralık 2025,
  • Avatar 5 ise 17 Aralık 2027 yılında vizyondaki yerini alacak.

Ve büyük ihtimalle tüm gişeleri yıkıp geçecek! (Umarız!)

Avatar 2’nin Su Altı Çekimlerinden Kamera Arkası Fotoğrafları

Önceki İçerikBirbirinden Güzel En İyi 10 Martin Scorsese Filmi Sizlerle
Sonraki İçerikDoctor Sleep’in Yönetmeni Stephen King’in Revival Hikayesi ile Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)