Alien: Covenant Filmi Kadrosuna 4 Yeni İsim Katıldı

873

Alien: Covenant filmi oyuncu kadrosuna Deadline‘ın haberine göre Jussie Smolett (“Empire”), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma) ve Callie Hernandez (Machete Kills) da katıldı.

Yeni katılan bu isimlere daha önce eklenen; Katherine Waterston (Inherent Vice), Danny McBride (“Eastbound and Down”) ve Demián Bichir (The Hateful Eight) ile birlikte toplamda 7 kişi açıklanmış oldu.

- Reklamlar -

Alien: Covenant Filmi Kadrosuna 4 Yeni İsim Katıldı

Alien: Covenant Filmi Konusu

Prometheus filminin devamı ve bir üçlemenin ikinci filmi olan Alien: Covenant, 1979 yılında Ridley Scott‘ın Bilim-Kurgu denemelerinin ilk ve en önemli parçası Alien’ın devamıdır aslında. Hikayesi bulunan Covenant isimli bir uzay gemisinin galaksinin uzak bir yerlerindeki başka bir gezegen ile arasındaki bağ ile başlar. Cenneti bulduklarını düşünen ekibin David’in hala yaşıyor ve aslında tehlike altında olduklarını öğrenmelerinin üzerine olaylar iyiden iyiye karışır.

Jack Paglen (Transcendence) ve Michael Green’in (Green Lantern) Alien: Covenant filminin senaryosunu uyarlayacağı biliyoruz. 20th Century Fox tarafından Avusturalya’da 6 Ekim 2017 tarihinde Amerika‘da vizyona girecek filmin; Aynı tarihler aralığında da ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

Önceki İçerikLeonardo DiCaprio Filmleri Bir Arada
Sonraki İçerikKadın Modası Son 100 Yılda Filmlerde Nasıl Değişti?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)