Leonardo DiCaprio Filmleri Bir Arada

1378

Leonardo DiCaprio filmleri ile gözümüzde büyüyen ünlü oyunculardan bir tanesi. Pazar günü yapılacak olan 88. Oscar Ödülleri töreninde; En iyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kaldırması için tüm kalbimizle yanında olduğumuz Leo’nun oynadığı tüm filmleri bir arada bulabileceğimiz bir çalışma ile sizlerleyiz. Yaptıkları videolara hasta olduğumuz Burger Fiction isimli Youtuber yine harika bir çalışmaya imza atmış ve filmleri tam anlamıyla kronolojik olarak görebileceğimiz bir video yapmış.

1997 yılında vizyona giren Titanic filmi ile gönüllerimizde taht kuran Leonardo DiCaprio özlediği ve beklediği Oscar ödülüne adım adım yaklaşırken bakalım sonunda bir kara büyü daha bozulup tarihe karışacak mı?

- Reklamlar -

Videonun yaratıcıları olan Burger Fiction’dan Andy Schneider ve Jonathan Britnell’a teşekkürler.

Bu arada hala kanala abone olmadıysanız çok şeyi kaçırdığınızı söylememiz gerekli. Her hafta yepyeni ve farklı bir video yayınlayan bu kanalın en kısa süre içerisinde abonesi olmanızı tavsiye ederiz.

İşte Leonardo DiCaprio Filmleri

Önceki İçerikThe Light Between Oceans Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikAlien: Covenant Filmi Kadrosuna 4 Yeni İsim Katıldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)