Alien: Covenant Filminin İlk Karakteri Görücüye Çıktı

612

Alien: Covenant filmi çekimleri devam ederken başrollerden Katherine Waterston‘ın canlandırdığı Daniels karakterinden ilk görüntü geldi. 20th Century Fox tarafından da paylaşılan fotoğraf Alien Serisinin Twitter hesabından da duyuruldu. “Nowhere to run.” başlığıyla paylaşılan fotoğraf gergin yapısıyla epey dikkat çekici!

Prometheus filminin devamı ve bir üçlemenin ikinci filmi olan Alien: Covenant, 1979 yılında Ridley Scott‘ın Bilim-Kurgu denemelerinin ilk ve en önemli parçası Alien’ın devamıdır aslında. Hikayesi bulunan Covenant isimli bir uzay gemisinin galaksinin uzak bir yerlerindeki başka bir gezegen ile arasındaki bağ ile başlar. Cenneti bulduklarını düşünen ekibin David’in hala yaşıyor ve aslında tehlike altında olduklarını öğrenmelerinin üzerine olaylar iyiden iyiye karışır.

- Reklamlar -

Alien: Covenant filmi kadrosunda Michael Fassbender (Prometheus‘taki rolünün devamı olarak), Katherine Waterston (Inherent Vice), Danny McBride (Eastbound and Down), Demián Bichir (The Hateful Eight), Jussie Smolett (Empire), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Machete Kills) ve Billy Crudup (Watchmen) gibi isimler yer alıyor.

Jack Paglen (Transcendence) ve Michael Green’in (Green Lantern) Alien: Covenant filminin senaryosunu uyarlayacağı ve 20th Century Fox tarafından Avusturalya’da 6 Ekim 2017 tarihinde Amerika’da vizyona girecek filmin aynı tarihler aralığında da ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

Alien: Covenant İlk Karakteri: Daniels

Önceki İçerikThe Accountant Filminden Yeni Bir Afiş Geldi
Sonraki İçerikMuhteşem Bir Video: Welcome To A Supercut
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)