The Accountant Filminden Yeni Bir Afiş Geldi

752

The Accountant filmi yeni afişi Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı. Yayınlanan afişte Ben Affleck‘in elinde tuttuğu Sniper cinsi tüfek filmde aksiyonun nerelere gideceğinin de bir işareti olabilir.

Ben Affleck‘in oynadığı Christian Wolff, birçok insan için yalnızca sayılardan ibaret olan Matematiğe farklı bir taraftan bakma kabiliyetine sahip dahidir. Christian, küçük bir kasabada bir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ofisinde çalışan biri iken Dünya’nın en tehlikeli organizasyonunun muhasebeciliğini üstlenir. Maliye Bakanlığı’nın Suç İcra Bölümü, (J. K. Simmons) Ray King tarafından takibe alınması ile hayatı bir anda gerilim dolu anlar yaşayacak hale gelir. Christian yanına aldığı yeni katip ile dikkatleri üzerinden çekmeye çalışırken yeni katibin Milyon dolarlık bir tutarsızlığı fark etmesiyle işin rengi iyiden iyiye değişir. Bu işi de kitabına uygun bir şekilde yapacağını düşünen Christian her geçen gün artan cinayetler ile ne yapacağını bilemediği bir durumun tam ortasında kendini bulur.

- Reklamlar -

Amerika’da 14 Ekim’de vizyona girecek olan film kullanılan dil ve şiddet içeren görüntüleri sebebiyle +13 olarak sunulacak.

Gavin O’Connor‘ın (Pride and Glory ve Warrior) yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Bill Dubuque (The Judge)imzası taşımaktadır. Yapımcılıklarını Mark Williams ve Lynette Howell’ın yaptığı yapımın Yönetici Yapımcıları ise Gavin O’Connor, Jamie Patricof ve Marty Ewing’tir.

The Accountant Filmi Yeni Afişi

The Accountant Filminden Yeni Bir Afiş Geldi

Önceki İçerikDrone ile Yapılagelmiş En iyi Star Wars Filmi
Sonraki İçerikAlien: Covenant Filminin İlk Karakteri Görücüye Çıktı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)