Alis Harikalar Diyarında 2 fragmanı geldi

0
443

Alis Harikalar Diyarında 2 fragmanı ile ilgili içeriğimizi okumaya mı geldiniz… bakışı atan Kızıl Kraliçe ile size merhaba demek isteriz. Gözlerimiz şenlensin ve günü güzel bitirelim diye gelen mis gibi paylaşıma hazır olun. Her gördüğümde Tim Burton‘a tekrar tekrar minnet duyduğum yapımlardan biri olan Alis Harikalar Diyarında 2, 27 Mayıs’ta beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor. Bu kez yönetmen koltuğunda James Bobin var. Sanırım Mayıs ayı bizim için vizyona giren filmler dolayısıyla mutluluktan çıldıracağımız bir ay olacak.

Alice (Mia Wasikowska) returns to the whimsical world of Underland in Disney's ALICE THROUGH THE LOOKING GLASS, an all-new adventure featuring the unforgettable characters from Lewis Carroll's beloved stories.

Alice Through the Looking Glass, Şapkacıyı kurtarmak için zamanda yolculuk yapmak zorunda kalan Alice’in yeni hikayesi. Yine Kızıl Kraliçe ve Beyaz Kraliçe fragmanda göz dolduruyor. Filmde ilk kez göreceğimiz karakterler de olacak, eminiz aynı şekilde iyi ya da kötü olmadan kendilerini sevdirecekler.

Walt Disney Pictures‘ın sunduğu filmin başrollerinde Johnny Depp ve Mia Wasikowska görev almış ama bütün karakterler mükemmelin ötesinde. 2010 yapımı Alice in Wonderland‘in devamı niteliğinde olan filmin senaryosu ise Linda Woolverton‘a ait. Lafı çok da uzatmadan en sevdiğimiz kısma gelelim. Filmden bir parça tadacağımız fragman neşe saçıyor. Buyurun bakalım:

Alis Harikalar Diyarında 2 fragmanı

Alis Harikalar Diyarında 2 fragmanı

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.