Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’lı Waiting for the Barbarians’dan İlk Görsel Geldi

568

Başrollerinde Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson‘ın yer aldığı ve J.M. Coetzee’nin kült romanından beyazperdeye uyarlanan Waiting for the Barbarians filminden ilk görsel geldi.

1980 yılında yayınlanan kült roman Barbarları Beklerken – Waiting for the Barbarians‘ın hikayesi şöyleydi: İmparatorluğu tehdit etmek için harekete geçen, Barbarlar ve onları bastırmak için görevlendirilmiş Albay Colonel Joll ve emrindeki askerlerin karşı karşıya gelmesini konu almaktadır. Tamamıyla kurgu bir imparatorlukta geçen J.M. Coetzee’nin romanı, 1970 Güney Afrika coğrafyasının sosyopolitik hayatından esintiler taşımaktadır. Okuyan arkadaşlar da çok iyi bilecektir ki romandaki geçen olaylar, o bölgede görev alan Sulh Hakimi’nin anlatımıyla bizlere aktarılmıştı.

- Reklamlar -

Barbarları Beklerken filminin konusunu bir tarafa bırakırsak yönetmeni ve oyuncu kadrosuyla da ışıl ışıl parlıyor. 2016 yılında Yabancı Dilde En İyi Film dalında Oscar adayı olarak gösterilen Embrace of the Serpent ve Birds of Passage gibi filmleriyle adını duyuran Ciro Guerra, Barbarları Beklerken’in yönetmen koltuğunda oturuyor. Ek olarak filmin Görüntü Yönetmenliği ise Oscar ödüllü Misyon ve Ölüm Tarlaları filmlerinden tanıdığımız Chris Menges tarafından götürülüyor olacak.

Filmin başrollerinde ise Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson yer alıyor. Bu üç büyük isme ise David Dencik, Harry Melling, Greta Scacchi ve Sam Reid isimleri eşlik ediyor olacak.

Waiting for the Barbarians (Barbarları Beklerken) Görseli

Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’lı Waiting for the Barbarians'dan İlk Görsel Geldi

Önceki İçerikKevin Bacon’lı City on a Hill Dizisinden Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikSpider-Man: Far From Home Filminden Yeni Fragman
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)