Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası’ndan 2 Afiş Geldi

2296

Alvin denildiğinde yüzünde gülücükler oluşan ve animasyon severler gelin hele! Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası filminden 2 afiş geldi.

Alvin ve Sincaplar serisi ilk filmiyle dünya genelinde 217 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiş ve 2007 yılında Tim Hill tarafından yönetilmişti. 20th Centruy Fox‘un yapımcılığını yaptığı seri devamın Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel ve Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked ile devam etmişti.

- Reklamlar -

Alvin, Simon ve Thedore, Dave’in kız arkadaşının Miami’de evleneceğini duyar ve yollara düşerler. Yanlış anlamalarla dolu bir yolculuğun ortasında kalan ekibimiz bu evliliği durdurmak için önlerinde üç günleri vardır. Dave, yolda üvey kardeşlerini de kaybeder ve ortalık iyiden iyiye karışır.

Alvin’i Justin Long, Simon’ı Matthew Gray Gubler, Theodore’u Jesse McCartney ve Eleanor’u Kaley Cuoco, Jeanette’i Anna Faris, Brittanny’i Christina Applegate tarafından seslendirilirken filmin animatik olmayan diğer oyuncuları ise, Dave’i Jason Lee, Ashley’i Bella Thorne ve Shira, Kimberly Williams-Paisley tarafından canlandırılacak.

Çekimleri Macaristan’da yapılan filmin bazı bölümleri Miami’de yapılmış ve ilk filmde Ian’ı canlandıran David Cross’u bu filmde düşünmeyerek yollarını ayırmışlar.

vAmerika’da Star Wars: The Force Awakens ile aynı gün vizyona girecek olan film ülkemizde 1 Ocak 2016’da vizyona girecek.

Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası Afişleri

Önceki İçerikCarol Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikErtuğrul 1890 Filmi Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)