Assassin’s Creed Filmi Yepyeni Görselleri Geldi

1019

Assassin’s Creed filmi yepyeni görselleri filmin yapımcı şirketi olan 20th Century Fox cephesinden geldi. Los Angeles Times‘ın paylaştığı görsellerde başrollerdeki Michael Fassbender ve Ariane Labed ile Marion Cotillard da yer alıyor.

Michael Fassbender’ın başrolünde oynadığı Assassin’s Creed filminin oyuncu kadrosuna sonradan Marion Cotillard (The Dark Knight RisesInception), Michael K. Williams (“The Wire,” Paul Feig’in yeni filmi Ghostbusters), Jeremy Irons (“The Borgias”) ve Brendan Gleeson (Edge of Tomorrow) katılırken filmin yönetmenliğini Justin Kurrzel (Macbeth) üstlenecek.

- Reklamlar -

Konusu oyunda da olduğu gibi; Genetik anılarını kilidini açan devrim niteliğinde bir teknoloji ile, Callum Lynch (Michael Fassbender) 15. Yüzyılda İspanya’da atası Aguilar’ın maceralarını deneyimler. Gizemli bir gizli toplum soyundan gelen Callum, Assassinleri keşfeder ve inanılmaz bir bilgi ve beceri ile günümüz baskıcı ve güçlü Tapınak Örgütü’ne karşı galip gelmeye çalışıyor olduğudur.

Assassin’s Creed Filmi Yepyeni Görselleri

Önceki İçerikCaptain America: Civil War İzlemek İçin 50 Neden
Sonraki İçerikStormtrooper Hikayesi Yazan Adam: Matthew Callahan
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)