Assassin’s Creed Yeni Spotu: Find Your Creed

487

Assassin’s Creed‘in yeni TV Spotu geldi. Find Your Creed isminin verildiği video, filmi heyecanla bekleyen bizler için biraz gaz alıcı nitelikte.

Michael Fassbender‘ın başrolünde oynadığı Assassin’s Creed filminin oyuncu kadrosuna sonradan Marion Cotillard (The Dark Knight RisesInception), Michael K. Williams (The Wire, Ghostbusters), Jeremy Irons (The Borgias) ve Brendan Gleeson (Edge of Tomorrow) katılırken filmin yönetmenliğini Justin Kurrzel (Macbeth) üstlenecek.

- Reklamlar -

Konusu oyunda da olduğu gibi; Genetik anılarını kilidini açan devrim niteliğinde bir teknoloji ile, Callum Lynch (Michael Fassbender) 15. Yüzyılda İspanya’da atası Aguilar’ın maceralarınıdeneyimler.

Gizemli bir gizli toplum soyundan gelen Callum, Assassinleri keşfeder ve inanılmaz bir bilgi ve beceri ile günümüz baskıcı ve güçlü Tapınak Örgütü’ne karşı galip gelmeye çalışır.

Ülkemizde 23 Aralık’ta vizyona girecek olan film için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Assassin’s Creed Filminin Yeni Spotu

Önceki İçerikRidley Scott’ın Yeni Efsanesi Alien: Covenant’tan Afiş Geldi
Sonraki İçerikBeauty and the Beast’ten Emma Watson ve Luke Evans’lı Görsel
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)