Back to the Future Part 2’deki Efsanevi Pepsi Perfect Geliyor

1171

Sinema tarihinin en sevilen üçlemelerinden biri olan Back to the Future ile ilgili her türlü haber kalbimin pır pır atmasına sebep oluyor. Bu kez ünlü bir kola markası olan Pepsi‘nin, efsanevi serinin ikinci bölümünde yer alan ve Martin McFly’ın siparişi ile görüp hayran kaldığımız şişesini piyasaya süreceğini duyurduğu bir haberle karşınızdayız.

Martin McFly’ın geleceğe yaptığı yolculuklardan birisinde karşılaştığı bu şişe ile ilk defa bizlerde o zaman tanışmıştık.

- Reklamlar -

Back to the Future Part 2'deki Efsanevi Pepsi Perfect Geliyor

Pepsi güzel bir adım atarak bu şişeyi piyasaya süreceğini açıklayıp güzel de bir reklam filmi çekmiş. Sloganlarını da “The Future is Now” belirlemiş. Sizi bilemem ama bir şekilde bu şişeyi elde etmek için araştırmalara başladım ben. Neyse efendim fazla uzatmadan reklam filmine geçelim:

Pepsi Perfect Reklam Filmi

Pepsi Global Pazarlama Direktörü Lou Arbetter’ın “Pepsi hayranları istedi biz de yaptık” cümlesi ile her ne kadar satış odaklı olsa da pop kültürünün önemli parçalarından biri olan bu obje için beklememiz gereken süre yaklaşık olarak 10 gün kadar.

21 Ekim 2015 tarihine online sipariş üzerinden 20$ karşılığında Pepsi Perfect’in sahibi olabilirsiniz. Du bakalım daha neler olacak!

Önceki İçerikSpectre’nin Jenerik Müziğine Klip Geldi
Sonraki İçerikThe Good Dinosaur Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)