The Good Dinosaur Fragmanı Yayınlandı

1250

Disney/Pixar yepyeni bir animasyon filmi ile karşımızda. The Good Dinosaur isimli yeni film içinizdeki çocuğu harekete geçirecek cinsten. Yönetmenliğini Peter Sohn’nun, yapımcılığını ise Denise Ream’in yaptığı animasyonun vizyon tarihi ise 15 Ocak 2016.

Şirin dinazorumuz Arlo der ki; Ya o büyük göktaşları düşüp Dünya’nın tüm düzenini bozmasaydı evimiz yıkılmaz ve soyumuz tükenmezdi değil mi? Evet kardeşim olmaz lan vallahi olmazdı :( Pixar Animation Studios’un biz bir türlü büyüyemeyen ve hali hazırda minik olan arkadaşlar için yaptığı bu filmde Apatosaurus cinsi bir dinazor olan Arlo (Seslendiren: Raymond Ochoa; “The Night Shift,” “Rizzoli & Isles”) beklenmedik bir şekilde Spot (Seslendiren: Jack Bright) ile arkadaşlık kurar. Sert, korkutucu ve gizemli bir dünyada seyahat eden Arlo, korkularıyla yüzleşme gücünü öğrenir ve gerçekten neler yapabileceğini keşfeder.

- Reklamlar -

Seslendirenler arasındaki diğer isimler ve tanındıkları filmleri; Jeffrey Wright (The Hunger Games: Mockingjay), Steve Zahn (“Treme,” Saving Silverman), AJ Buckley (“Murder in the First,” “Justified”), Anna Paquin (“True Blood,” “X-Men”), Sam Elliot (“Justified,” The Big Lebowski). Frances McDormand (“Olive Kitteridge,” Fargo), Marcus Scribner (“black•ish”), ve Jack Bright (Monsters University).

Peter Sohn’un yönetmenlik denemesi olarak ilk filmi bir kısa film olan Partly Cloudy‘dir. Pixar’da tasarım, senaryo, animasyon ve seslendirme departmanlarında çalışan Peter, daha önce de Oscar ödüllü Ratatouille ve Sevimli Canavarlar Üniversitesi filmindeki Squishy’yi de seslendiren Peter Sohn’dur.

The Good Dinosaur Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBack to the Future Part 2’deki Efsanevi Pepsi Perfect Geliyor
Sonraki İçerikAçlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2’den Son Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)