Lee Pace ve Jason Sudeikis’li Driven Filminden Fragman

502

Back to the Future serisinin ikonik otomobili DeLorean DMC-12‘in yaratıcılarından biri ve DMC’nin CEO’su olan John DeLorean‘in 80’li yıllardaki inanılmaz yükselişi ve sonrasındaki büyük düşüşünü anlatan Driven filminden yeni bir fragman geldi.

Driven (2018) Filminin Konusu

Driven, FBI ile iş birliği yapan bir adamın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Jim, pilottur. Ailesi ile birlikte gittiği tatilden dönen Jim’i havaalanında büyük bir sürpriz beklemektedir. FBI’ın havaalanına yaptığı baskın sonrasında uçağın içinde bulunan milyon dolarlık kokain ile işin rengi tamamen değişir. Yapılan soruşturma sonucu Jim’in yasa dışı yükü ailesini geçindirmek için taşıdığı, ticaret ile bir ilgisinin olmadığı anlaşılır. Asıl suçluları bulmaya çalışan FBI, bunun için Jim ile iş birliği yapar. Jim, gözetim altında rutin hayatına döndüğü sırada, evlerinin yakınına John DeLorean adında bir adam taşınır. John, 70’li yılların en popüler arabalarından olan Pontiac GTO’nun tasarımcısıdır ve DeLorean marka arabasını üretmek için kurduğu fabrika yüzünden borç batağındadır. FBI ile birlikte çalışan Jim, John’u da kendi yanına çekerek daha büyük bir olayı ortaya çıkarmaya karar verir.

- Reklamlar -

Driven (2018) Oyuncuları

Yönetmenliğini The Harmfulness of Tobacco isimli kısa film ile BAFTA ödülü sahibi olan Nick Hamm‘ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Lee Pace, Jason Sudeikis, Judy Greer, Corey Stoll, Erin Moriarty gibi isimler yer alıyor. Senaryosu Colin Bateman tarafından kaleme alınan filmin görüntü yönetmenliğini ise Karl Walter Lindenlaub üstleniyor.

Prömiyerini 8 Eylül 2018’de Venedik Film Festivali’nde yapan Driven filmi ülkemizde 16 Ağustos’ta vizyona girecek.

Driven (2018) Filminin Fragmanı

Önceki İçerikYeni Charlie’s Angels Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikDisney’in Mulan Filminden İlk Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)