Batmobile Görücüye Çıktı

1086

Zack Snyder‘ın yönetmenliğini yaptığı ve 25 Mart 2016‘da vizyona girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminden merakla beklenen Batmobile fotoğrafı yayınlandı. Warner Bros. Pictures ve DC Entertainment’ın servis ettiği Batmobile göz bebeklerinizin büyümesine sebep olacak!

Gotham City’i kurtarmakla görevli olan kahramanlarımızın yeni tehditlere karşı güç birliği yaparak şehirlerini korumaları ve insanlığı bekleyen en büyük tehlikenin yaklaştığının anlatılacağı filmin senaryosu Chris Terrio ve David S. Goyer yazarken, karakterlerimizi oluşturan isimler ise Jerry Siegel ve Joe Shuster (Superman), Bob Kane (Batman)’dir.

- Reklamlar -

Başrollerinde Ben Affleck‘in Batman’i, Henry Cavill’ın Superman’i ve Amy Adams’ın da Lois Lane’i canlandıracağı filmde bu isimlerin aksine Gal Gadot, (Diana Prince/Wonder Woman) Laurence Fishburne (Perry White), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred) ve Jason Momoa (Aquaman) yer almaktadır. Bu film için 6 ay gibi bir süre daha beklememiz gerekecek. Ya sabır!

İşte Merakla Beklenen Batmobile!

Batmobile Görücüye Çıktı

Batman v Superman: Dawn of Justice filminin setinde kısa bir tur için ise aşağıdaki videoyu izlemeniz sizlere yetecek ve artacaktır.

Önceki İçerikHollywood Yıldızlarını Bir Araya Getiren Gece Kulübü: Hell’s Club
Sonraki İçerikMordor’a Gitmek İçin Kaç Lembas Ekmeği Almak Gerekir?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)