Beauty and the Beast’in Cogsworth ve Lumiere’ine İlk Bakış

524

Merakla beklenen Beauty and the Beast filminin sevilen karakterleri Cogsworth ve Lumiere‘e ait ilk görseller geldi. Bakalım beğenecek misiniz?

Emma Watson‘ın Belle, Dan Stevens’ın Beast, Ian McKellen‘ın Cogsworth, Luke Evans’ın Gaston, Josh Gad’in LeFou, Kevin Kline’in Maurice (Belle’in Babası), Emma Thompson’ın Bayan Potts, Gugu Mbatha-Raw‘un Plumette (Tüylü Süpürge), Ewan McGregor‘ı Lumiere ve Stanley Tucci’yi ise büyük piyano Cadenza rolüyle göreceğimiz filmin kadrosu göreceğiniz üzere epey kaliteli.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Bill Condon’ın üstlendiği Beauty and the Beast filmi hikayesi ise Linda Woolverton’ın 1991 yılındaki çizgi filminden beyaz perdeye aktaranlar Stephen Chbosky (The Perks of Being a Wallflower) ve Evan Spiliotopoulos’tur (The Lion King 1½, The Huntsman: Winter’s War ve Tinker Bell and the Lost Treasure). Yapımcılıklarını ise Mandeville Films adına David Hoberman ve Todd Lieberman üstlenmektedir. Filmin müzikleri ise 8 Oscar ödülü bulunan usta Alan Menken tarafından yapılmıştır. Alan Menken aynı zamanda 1991 yılındaki ilk filmin de müziğini yaparak 2 Oscar’ı bu çizgi filmden kazanmıştı.

Walt Disney Pictures tarafından dünya genelinde aynı anda 17 Mart 2017 tarihinde beyaz perdeye sunulacak.

Karşınızda Cogsworth ve Lumiere

Beauty and the Beast'in Cogsworth ve Lumiere'ine İlk Bakış

Önceki İçerikJason Statham’ın Filmlerinde Tekmelediği İnsanlar
Sonraki İçerikJapon Yapımı Death Note 2016’dan Etkileyici Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)