Japon Yapımı Death Note 2016’dan Etkileyici Fragman

12622

Bunun Hollywood yapımı Death Note‘un fragmanı olmadığı söyleyelim ve devam edelim. Japon yapımı Death Note 2016‘nın göz bebekleri yerinden çıkaran fragmanı sizlerle!

Madman Anime Festival‘de gösterimi yapılacak olan film, doğası ve hikayesi gereği bize daha bi’ güzel geldi. Hollywood uyarlamasında bu havayı alabileceğimizi pek sanmıyoruz ama bakalım…

- Reklamlar -

Death Note 2016 filminin yönetmenliğini Shinsuke Sato yaparken başrollerde Light Yagami’yi Tatsuya Fujiwara, L’i Ken’ichi Matsuyama, Ryuk’u Sôsuke Ikematsu ve Misa’yı Erika Toda canlandırıyor.

Light Yagami isminde derslerinde başarılı olan bir gencin hikayesidir. Haberlerdeki gördüğü kötü insanların cezalandırılmasından rahatsız olan Light‘ın adı Death Note olan bir defter bulmasıyla hikayemiz başlar.

Diğer tarafta ise bu kitabı dünyaya gönderen Ryuk isimli bir Shinigami’nin varlığından söz etmemiz de gerekiyor. Ryuk, yaşadığı Shinigami Dünyasından aşırı sıkılmış ve bu içine adını yazdığın kişinin öldüğü Death Note’u dünyaya göndererek birazcık da olsa sıkıntısının geçeceğini düşünen bir Shinigami’dir.

Son sahnedeki Ryuk ile göz göze geldikleri an muhteşem değil mi?

Death Note 2016’nın Etkileyici Fragmanı

Önceki İçerikBeauty and the Beast’in Cogsworth ve Lumiere’ine İlk Bakış
Sonraki İçerikA Dog’s Purpose Filminden Çok Güzel Bir Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)