Bir Varmış Bir Yokmuş Vizyonda!

0
1348

Çekimleri İstanbul ve Sakarya’da tamamlanan, yeni nesil romantik filmimiz son zamanlarda popülaritesi epeyce artan Mert Fıratla birlikte vizyondaki yerini aldı. Daha önce Kelebeğin Rüyası, Başka Dilde Aşk, Beni Unutma ve İntikam gibi yapımlarda da kendini gösteren Mert Fırat; Bir Varmış Bir Yokmuş‘da da oldukça başarılı bir iş çıkartmış.

Sevdiği adamları derin çukurundan çıkartmak ya da girdiği derin bunalımdan alıkoymak ancak güçlü bir kadının elindendir. Fakat kadın bu esnada yara alırsa, onları kurtaracak hiç bir güç kalmaz.

Bir varmış bir yokmuş

Nehir isimli anaokulu öğretmeni, bir gün dinlediği bir şarkının oldukça etkisinde kalır ve şarkıyı söyleyen kişiyi araştırıp bulur. Bu kişi Ozan’dır. Hayatının şarkısını söyleyen adam, aslında hiç de tahmin ettiği gibi bir adam değildir. Ozan, Nehir’le tanışmadan önce bir travma yaşamış ve karanlık tarafı görmüştür. Peki Nehir ona ışığı gösterebilecek midir?

Mert Fırat diye başlayıp Mert Fırat diye bitirdiğim yazıya, bir övgü daha ekleyip bitiriyorum. Adamın iyi oyunculuğunun yanı sıra sesi de hiç fena sayılmaz.

Fragman

Bakınız size bonus video:

Bir Varmış, Bir Yokmuş Filminin Fotoğrafları