Bir Varmış Bir Yokmuş Vizyona Girdi

1691

Çekimleri İstanbul ve Sakarya’da tamamlanan, yeni nesil romantik filmimiz son zamanlarda popülaritesi epeyce artan Mert Fırat‘la birlikte vizyondaki yerini aldı. Daha önce Kelebeğin Rüyası, Başka Dilde Aşk, Beni Unutma ve İntikam gibi yapımlarda da kendini gösteren Mert Fırat; Bir Varmış Bir Yokmuş‘da da oldukça başarılı bir iş çıkartmış.

Bir Varmış Bir Yokmuş Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Sevdiği adamları derin çukurundan çıkartmak ya da girdiği derin bunalımdan alıkoymak ancak güçlü bir kadının elindedir. Fakat kadın bu esnada yara alırsa, onları kurtaracak hiç bir güç kalmaz.

Nehir isimli anaokulu öğretmeni, bir gün dinlediği bir şarkının oldukça etkisinde kalır ve şarkıyı söyleyen kişiyi araştırıp bulur. Bu kişi Ozan’dır. Hayatının şarkısını söyleyen adam, aslında hiç de tahmin ettiği gibi bir adam değildir. Ozan, Nehir’le tanışmadan önce bir travma yaşamış ve karanlık tarafı görmüştür. Peki Nehir ona ışığı gösterebilecek midir?

Mert Fırat diye başlayıp Mert Fırat diye bitirdiğim yazıya, bir övgü daha ekleyip bitiriyorum. Adamın iyi oyunculuğunun yanı sıra sesi de hiç fena sayılmaz.

Bir Varmış, Bir Yokmuş Filminin Fragmanı

Bakınız size bonus video:

Önceki İçerikYeni Dünya Vizyona Girdi
Sonraki İçerikBig Eyes / Büyük Gözler Vizyona Girdi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.