Bourne Dörtlemesini Bir Videoda İzleyin

704

Burger Fiction yine yapacağını yapmış ve Bourne dörtlemesi için harika bir video hazırlamış. 3 dakikadan kısa bu video ile hafızanızı tazeleyebilirsiniz.

2002 yılında hayatımıza giren seri bu ayın sonuna doğru dördüncü filmi ile gözlerimizi şenlendirecek iken “Önceki filmlerde ne olmuştu ya?” sorusuna cevap olacak bu videoyu kaçırmayın!

- Reklamlar -

Ünlü Amerikan yazar Robert Ludlum’un Bourne serisiyle ilgili 7 kitabı bulunmaktadır. Bunlar; Bourne Legancy, Bourne Betrayel, Bourne Imperative, Bourne Dominion, Bourne Objective, Bourne Deception ve Bourne Sanction’dur. Bakalım bu seri 7 filme bağlanacak mı?

Jason Bourne filmi kadrosundan kısaca bahsedecek olursak, Ex Machina ve The Man from U.N.C.L.E. filmlerinden tanıyacağımız Alicia Vikander; Serinin her iki filminin aksine Dexter dizisindeki Lumen karakteriyle hatırladığımız Julia Stiles; Black Swan, La Haine ve L’ennemi public n°1 filmlerinden tanıdığımız Vincent Cassel; Adını duyduğumuzda bile tüylerimizi diken diken eden ünlü aktör Tommy Lee Jones bu filmde yer alacak karakterlerden sadece bir kaçı.

3 dakikada Bourne Dörtlemesi

Önceki İçerikTehdit Siber Çöküş Filmi Geliyor
Sonraki İçerikxXx: The Return of Xander Cage İlk Videosu Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)