Tehdit Siber Çöküş Filmi Geliyor

966

Çekimleri devam eden Tehdit Siber Çöküş‘ten teaser afişi geldi. Temmuz sonuna kadar teaser videosunun da geleceğini öğrendiğimiz filmi merakla bekliyoruz. Filmin çekimlerinden fotoğrafları da aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.

Yıllarını siber suça vermiş bir Hacker, devlet tarafından aranmaktadır. Siber Güvenlik Teşkilatı’nın aradığı bu Hacker uluslararası şirketlere zarar vermekte, bir çok şirket ağına sızıp, şirket içi özel bilgileri hackleyerek başka ülkelerdeki kişi ve kurumlara satmaktadır. 2 yıldır peşinde oldukları bu Hacker için başlatılan operasyon, başbakanlığa bağlı özel birim Siber Güvenlik Teşkilatı tarafından yürütülmekte ve birimin başında olan başkan Mithat tarafından yakından takip edilmektedir.

- Reklamlar -

Amaçları bu Hacker’ı yakalamak, aynı zamanda devlet için etkin bir rolde kullanmaktır. Kod adı Kurtbey olan bu Hacker, iki yılın sonunda bir iş için topladığı hacker grubu yeni bir saldırı girişiminde bulunurlar. Grubun açık vermesi ile Siber Güvenlik birimini harekete geçirirler. Birim hızlı bir şekilde yerlerini tespit etmeye çalışır. Grup verdikleri açıktan dolayı daha fazla gizliliğini koruyamaz ve açığa çıkarak yakalanırlar, ancak grubun lideri olan Kurtbey için her şey yeni başlamaktadır.

Tehdit Siber Çöküş Filmi Afişi

Tehdit Siber Çöküş Filmi Geliyor

Tehdit Siber Çöküş Filmi Çekimlerinden Görüntüler

Önceki İçerikBlade Runner 2 Konsept Tasarımları Geldi
Sonraki İçerikBourne Dörtlemesini Bir Videoda İzleyin
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)