Brad Pitt ve Marion Cotillard’lı Allied Yeni Afişi ve Spotu Geldi

688

Başrollerinde Brad Pitt ve Marion Cotillard‘ın yer aldığı Allied filminden yeni bir afiş ve TV Spotu yayınlandı. Bu film çook konuşulacağa benziyor.

Birbirine aşık olan iki casusun hikayesinin anlatıldığı Allied filminde Alman Büyükelçisi’ni öldürme görevinde olan casuslar birbirlerine yaklaşırlar. Geçmişlerini silip atamadıkları için her fırsatta karşılarına çıkan sorunlarla da başa çıkmak zorundadırlar.

- Reklamlar -

Birlikte bir gelecek inşaa etmek isteyen Max Vatan (Brad Pitt) ve Marianne Beausejour (Marion Cotillard) geçmişte yaşadıkları şeylerden dolayı keskin virajlardan geçmek zorunda kalırlar.

Yönetmenliğini Robert Zemeckis‘in yaptığı filmin diğer oyuncuları ise; Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris’tir.

Şark Vaatleri, Locke ve Pawn Sacrifice filmlerinin de senaryolarını yazan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan film 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Brad Pitt ve Marion Cotillard’lı Allied Filminden Afiş

Brad Pitt ve Marion Cotillard'lı Allied Yeni Afişi ve Spotu Geldi

Allied Filmi Yeni TV Spotu

Önceki İçerikJohn Wick 2 Yepyeni 2 Görsel ile Karşınızda
Sonraki İçerikGeorge Lucas Indiana Jones 5’te Yer Almayacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)