George Lucas Indiana Jones 5’te Yer Almayacak

500

George Lucas‘ın Indiana Jones 5 filminde yönetici yapımcı olarak yer almayacağını filmin senaristlerinden David Koepp açıkladı. 1981 yılında Raiders of the Lost Ark ile başlayan efsane Harrison Ford ve Steven Spielberg ile özdeşlemişti.

George Lucas Indiana Jones 5'te Yer Almayacak

- Reklamlar -

David Koepp: George Lucas, Indiana Jones 5 ile İlgilenmiyor

David Koepp‘un (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, Jurassic Park) Collider‘a yaptığı açıklamada şu cümleler yer alıyor.

George benim bildiğim kadarıyla bu film ile ilgilenmiyor. Henüz onunla konuşmadım ancak bana göre bu filmde George Lucas yer almayacak.

George Lucas, Lucasfilm’in 30 Ekim 2012’de 4.05 milyar dolar karşılığında Disney’e satılmasının ardından birçok şeyden elini eteğini çekmişti. Geçen yıl vizyona giren Star Wars: The Force Awakens filminde de bu davranışına şahit olmuştuk.

2017 yılının Ekim ayında prodüksiyon aşamasına geçilecek olan Indiana Jones 5 filmi 2019 yılında vizyondaki yerini alacak.

Önceki İçerikBrad Pitt ve Marion Cotillard’lı Allied Yeni Afişi ve Spotu Geldi
Sonraki İçerikDC Evreni’nin En İyi 10 Oyuncu Seçimi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)