Brie Larson Captain Marvel Oldu

872

Geçtiğimiz yıl En iyi Kadın Oyuncu Oscar Ödülü kazanan Brie Larson, Marvel‘ın 2019 yılında vizyona girecek filmi Captain Marvel başrolü oldu.

Room filmindeki performansı ile hepimizi göz yaşlarına boğan Brie Larson‘ın; İlk defa bir süper kahraman filminde rol alacak olması da epey heyecan verici bir gelişme olarak kayıtlara geçmiş oldu.

- Reklamlar -

Brie Larson Captain Marvel Oldu

Captain Marvel İçin Kimlerle Görüşüldü?

Captain Marvel rolü için Katheryn Winnick, Natalie Dormer, Emily Blunt, Katee Sackhoff, Yvonne Strahovski, Brie Larson ve Rebecca Ferguson gibi isimleri ile görüşülüp; Son olarak Brie Larson’da karar kılınmış olması da bu film için ne kadar özen gösterildiğini gösteriyor olmalı!

Captain Marvel Yönetmeni Kim Olacak?

2014 yılı Ekim ayında gerçekleştirilen Marvel Organizasyonu’nda duyurulan Captain Marvel filminin yönetmenliği için Angelina Jolie ile görüşülmüş; Ancak ünlü oyuncunun bu görev için 20 Milyon Dolar (OHA!) istemesi üzerine görüşmeler tıkanmış!

Marvel’ın ilk uzun metraj kadın süper kahraman filmi olma özelliği taşıyacak olan yapımın yönetmenlik koltuğunda henüz kimin oturacağı belli değil. Kısa listeye kalan isimler Elizabeth Wood ve Emily Carmichael imiş.

Senaryosunu Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy) ve Meg LeFauve (Inside Out) tarafından yazılacak olan film 2019 yılında vizyonda olacak!

Önceki İçerikThe Division Filmi Başrolü Jake Gyllenhaal Oldu
Sonraki İçerikSoldado Filmi Yönetmeni Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)