The Division Filmi Başrolü Jake Gyllenhaal Oldu

898

Tom Clancy’s The Division bir film oluyor ve bu filmin başrolü Jake Gyllenhaal oluyor. Yanlış duymadınız!

Daha önce oyun konsolundan beyaz perdeye uyarlanan Prince of Persia: The Sands of Time filminde rol alan Jake GyllenhaalVariety‘nin haberine göre Ubisoft’un başka bir oyunu olan The Division‘ın da başrolü olacakmış.

- Reklamlar -

The Division Filmi Başrolü Jake Gyllenhaal Oldu

The Division Filmi Detayları

Tom Clancy’s The Division oyunu RPG deneyimini modern askeri tarzda sunan ve bu tarzda çığır açan bir oyundur. Hikayesi; New York’ta tüm temel ihtiyaçların hızlı bir şekilde tükendiği, salgınların başladığı ve bir şehrin kaosa nasıl süreklendiğini görebildiğiniz The Division’da; Görevlendirildiğiniz alanda uzmanlığınızı gösterip şehri bu durumdan kurtarmak ve eski günlerine döndermek sizin elinizde! Silahlarınızı, kıyafetlerinizi ve becerilerinizi geliştirebilir ve onulmaz bir ajana dönüşebilirsiniz.

8 Mart’ta Xbox One, PlayStation 4 ve PC’ye gelen Tom Clancy’s The Division; Oyun dünyasında yeni bir rekora imza atıp ilk haftasında 330 Milyon Dolar satış ile bu alanda ne kadar güçlü olduğunu göstermiş oldu.

The Division filmi için senarist arayışları devam ederken Assassin’s Creed ve Splinter Cell sonrası Ubisoft’un üçüncü beyaz perde uyarlaması olacak film için biraz beklememiz gerekecek.

Önceki İçerik30 Mayıs Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikBrie Larson Captain Marvel Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)