Bu Yaz Vizyona Giren ve Oscar’ın En Büyük Adayı 13 Film

5146

2015 yılı henüz bitmemiş ve birçok güzel film yılın sonunda vizyona girecek iken bu yaz vizyona giren filmler gerçekten övgüyü hak ediyordu. Siz ne düşünürsünüz bilemem ama özellikle bu yaz dönemi filmleri önceki yıllara göre epey iddialı.

Son 2 Oscar töreninden ödülle dönen filmlerin yalnızca bir tanesi (The Grand Budapest Hotel) haricindeki diğer tüm filmler yaz döneminde vizyona girmişti. Her yeni tören yeni filmler demek olduğu için bizleri yepyeni bir heyecanın beklediği de ortada. Geçen sene yapılan töreni Barney Stinson karakteriyle tanıdığımız Neil Patrick Harris sunmuştu hatırlayacağınız üzere. Bakalım bu sene töreni kim sunacak?

İşte Bu Yaz Vizyona Giren ve Oscar’ın En Büyük Adayı 13 Film

12Mission Impossible: Rogue Nation

Bu yaz vizyona giren ve Oscar'ın en büyük adayı 13 film
- Reklamlar -

Tahminimiz: En iyi Film

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ve efsanevi oyuncusu Tom Cruise‘un Görevimiz Tehlike serisinin son filmi olan Rogue Nation En iyi Film olmaya aday filmler arasında. Kariyeri boyunca 3 defa (Magnolia, Jerry Maguire ve Born on the Fourth of July) Oscar’a aday olarak gösterilen ve henüz bu ödülü alamamış olan Tom Cruise bu sefer umarız ödülü avuçlarının içerisine alabilir. Filmdeki bazı teknik hataların dışında kusursuza yakın görülen ve bu ödülün en ciddi adayı olan Mission Impossible: Rogue Nation, belli ki bu kategoride kavga çıkartacak!

Önceki İçerikSPECTRE Filminin Resmi Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerikİstanbul 48 Saat Film Projesi 6-8 Kasım’da Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)