Cate Blanchett ve Rooney Mara’dan Carol Filmi Fragmanı Geldi

1535

StudioCanal, “The Talented Mr. Ripley” kitabının yazarı Patricia Highsmith ve yönetmen Todd Haynes’in imzasını taşıyan romantik dönem draması olan Carol’un İngiltere fragmanını duyurdu. Todd Haynes’i Cennetten Çok Uzakta, Beni Orada Arama filmlerinden tanır ve severiz. Kadrosunda, Cate Blanchett ve Rooney Mara başrolde olduğu film ile detayları aşağıda bulabilirsin.

Film, Patricia Highsmith’in 1952 yılında kaleme aldığı The Price of Salt romanından uyarlanarak yaratılmış bir lezbiyen ilişki hikayesidir. 1950’li yıllarda benzerine rastlanmayan bu ilişkinin hikayesi o dönemde adından sıkça söz ettirmiş. Konu olarak daha iyi bir hayat için mağazasını kapatan iki kadının ilişkilerini farklı bir boyuta taşımasını konu almaktadır.

- Reklamlar -

Oyuncu kadrosunda Cate ve Rooney’nin haricinde American Horror Story dizisinden hatırlayacağımız Sarah Paulson, Super8 ve The Wolf of Wall Street filmlerinden tanıdığımız Kyle Chandler ve Gotham dizisinden tanıdığımız Cory Michael Smith yer almaktadır.

Filmin vizyon tarihi: 20 Kasım 2015 (ABD)

Carol Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBradley Cooper Restoran Filmi ile Geliyor
Sonraki İçerikJennifer Lawrence’ın Yeni Filmi Joy’un Afişi Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)