Cate Blanchett’lı Where’d You Go, Bernadette’ten Fragman Geldi

430

Başrolünde Cate Blanchett‘ın yer aldığı ve yönetmenliğini Richard Linklater‘ın yaptığı Where’d You Go, Bernadette filminden yeni bir fragman geldi.

Dazed and Confused (Genç ve Heyecanlı), Before serisi ve Boyhood (Çocukluk) kalpleri fetheden ve beş Oscar adaylığı bulunan ünlü yönetmen Richard Linklater’ın yeni filmi Where’d You Go, Bernadette ile tekrar karşınızda!

- Reklamlar -

Where’d You Go, Bernadette Oyuncu Kadrosu

İki Oscar ve üç Altın Küre sahibi ünlü aktris Cate Blanchett’ın Kristen Wiig ve Judy Greer ile başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Emma Nelson, Billy Crudup, James Urbaniak, Troian Bellisario, Zoe Chao ve Laurence Fishburne.

Maria Semple‘ın aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan filmin konusu ise şöyle: Başarılı mimar Bernadette Fox, kızıyla ilişkileri çok iyi olan ve hatta “en yakın arkadaşı” diyebileceğimiz boyutta bir annedir. Antarktika’ya ailecek gidip keyifli bir gezi planlamışlardır. Ancak bu gezi öncesinde ortadan kaybolan Bernadette ile gizemli bir hikayenin kapıları açılmış olur. Bernadette’nin 15 yaşındaki kızı Bee (Emma Nelson) ise annesini bulmak için yemin etmiş ve son derece kararlıdır. Bir ipucu bulabilmek için E-posta mesajlaşmalar, resmi belgelerini ve gizli yazışmalarını bile didik didik eder. Pek tabii ki bu arayış onu annesinin garip sıkıntılar ile dolu geçmişiyle de tanışmasını sağlayacaktır.

Where’d You Go, Bernadette, Amerika’da 16 Ağustos’ta vizyona girecek. Ülkemizde ise henüz ne zaman vizyona gireceği konusu belli değil. Ancak yine benzer dönem içinde beyazperdede göreceğimizi düşünüyoruz.

Where’d You Go, Bernadette Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMÜJDE: Dördüncü Matrix Filmi Geliyor
Sonraki İçerikMalefiz 2: Kötülüğün Gücü’nden Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)