Channing Tatum’dan Kingsman: The Golden Circle görselleri geldi

0
487

Channing Tatum bir çoğumuza sürpriz yaparak dahil olduğu Kingsman: The Golden Circle filmine bir sürpriz daha ekleyerek, çekimleri devam eden filme ait yeni görselleri servis ettiler.

Channing Tatum'dan Kingsman: The Golden Circle
Channing Tatum’un Kingsman: The Golden Circle Çekimlerinden
Fotoğraf: WENN.com

Matthew Vaughn’un büyük ihtimalle yönetmen koltuğunda oturacağı filmin kadrosuyla ilgili şu detayı da paylaşmak isteriz. (Her ne kadar dedikodu da olsa)

Halle Berry’nin filmde CIA’in başkanı olacak karakterini ve Julianne Moore’un ise filmin ana kötü karakteri olacağı kulislerde dolaşan haberler arasında yer alıyor. Moore’un durumu Halle Berry’e göre daha kesin gibi görünüyor. Poppy isimli karakteri canlandıracak olan Oscar ödüllü oyuncunun filme renk katacağına emininiz. İlk filmdeki Charlie Hesketh rolüyle gördüğümüz Edward Holcroft ise yine aynı rol ile karşımıza çıkacak.

Bu arada Pedro Pascal‘ın Netflix‘te devam eden dizisi Narcos‘taki Javier Peña rolünün yanı sıra başrolünde Matt Damon’ın yer aldığı Çin’in epik bir hikayesi olan The Great Wall (Çin Seddi) filminde de rol alacağını belirtmemiz gerekiyor.

Kingsman: The Golden Circle, 20th Century Fox’un söylediğine göre 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Channing Tatum’lu Kingsman: The Golden Circle Görselleri