The BFG Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

1037

The BFG filmi galası için Cannes Film Festivali‘ni beklerken yepyeni fragmanı Walt Disney Pictures tarafından yayınlandı. Steven Spielberg‘in Roald Dahl’a ait bir dünya klasiği olan The BFG (Koca Sevimli Dev) filmine ait bir de afiş var.

Koca Sevimli Dev, Roald Dahl’ın 1982 yılında piyasaya sürdüğü tontiş mi tontiş bir roman. Roald Dahl’ı Charlie and the Chocolate Factory, James and the Giant Peach Matilda ve Fantastic Mr. Fox gibi hikayelerinden de tanıyoruz. 58’den fazla dile çevrilen ve 200 milyondan fazla satan ünlü bir romancı kendisi.

- Reklamlar -

Hikayesi şu şekilde; Görülebilecek en yardımsever ve iyi yürekli olan devimiz, geceleri herkes uyurken, koca korkunç devlerin lezzetli insancıkları bir lokmada yuttukları bir dünyadadır. Bu korkutucu durumu engelleyebilecek tek bir dev vardır o da bizim sevimli devimiz! Koca Sevimli Dev, dünyanın en iyi yürekli devidir. Gittiği her yere götürdüğü ve cebinde gezdirdiği arkadaşı Sophie’yle birlikte, dünyayı Kana susamış ve Teklokmadayutan gibi kötü yürekli devlerden kurtarmaya çalışır.

The BFG Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikAgents of SHIELD 3×20 Bölüm Değerlendirmesi
Sonraki İçerikChanning Tatum’dan Kingsman: The Golden Circle Görselleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)