The BFG yeni fragmanı yayınlandı

0
727

The BFG filmi galası için Cannes Film Festivali‘ni beklerken yepyeni fragmanı Walt Disney Pictures tarafından yayınlandı. Steven Spielberg‘in Roald Dahl’a ait bir dünya klasiği olan The BFG (Koca Sevimli Dev) filmine ait bir de afiş var.

THE BFG
In Disney’s fantasy-adventure THE BFG, directed by Steven Spielberg and based on Roald Dahl’s beloved classic, a precocious 10-year old named Sophie (Ruby Barnhill) befriends the BFG (Oscar (TM) winner Mark Rylance), a Big Friendly Giant from Giant Country.

Koca Sevimli Dev, Roald Dahl’ın 1982 yılında piyasaya sürdüğü tontiş mi tontiş bir roman. Roald Dahl’ı Charlie and the Chocolate Factory, James and the Giant Peach Matilda ve Fantastic Mr. Fox gibi hikayelerinden de tanıyoruz. 58’den fazla dile çevrilen ve 200 milyondan fazla satan ünlü bir romancı kendisi.

Hikayesi şu şekilde; Görülebilecek en yardımsever ve iyi yürekli olan devimiz, geceleri herkes uyurken, koca korkunç devlerin lezzetli insancıkları bir lokmada yuttukları bir dünyadadır. Bu korkutucu durumu engelleyebilecek tek bir dev vardır o da bizim sevimli devimiz! Koca Sevimli Dev, dünyanın en iyi yürekli devidir. Gittiği her yere götürdüğü ve cebinde gezdirdiği arkadaşı Sophie’yle birlikte, dünyayı Kana susamış ve Teklokmadayutan gibi kötü yürekli devlerden kurtarmaya çalışır.

The BFG Yeni Fragmanı

The BFG Yeni Afişi

THE BFG

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz