Charlie Hunnam Pacific Rim 2’de Yer Almayacak

694

Raleigh Becket rolü ile 2013 yılında vizyona giren ilk filmde başrolde yer alan Charlie Hunnam, Pacific Rim 2 filminde yer almayacakmış. MTV‘ye verdiği röportajda kendisine vakit ayırması ve dinlenmesi gerektiğini söyleyerek bu projeden ayrıldığını açıklamış.

Charlie Hunnam Pacific Rim 2'de Yer Almayacak

- Reklamlar -

Bakalım Charlie Hunnam olmadan bu hikaye nasıl şekillenecek ve bu rol için kim tercih edilecek?

Charlie Hunnam’ın MTV’deki Röportajından Alıntılar

“Legendary ile birlikte harika bir iş çıkaracaklarına inanıyorum. Çekimler Çin’de yapılmaya başlayacak. Bu dönem ve filmin çekimlerinin tamamlanacağı tarihe kadar çok yoğun bir programım olacak. Biraz kendime vakit ayırıp iyice dinlenmek istiyorum. Eminim ki ekip harika bir iş ortaya koyacaktır ancak ben aralarında yer alamayacağım.”

Yönetmenliğini Steven S. DeKnight’ın yapacağı film Guillermo del Toro ve Travis Beacham’ın orijinal hikayesini devam ettirecek. Thomas Tull, Mary Parent, Jon Jashni ve del Toro’nun yapımcılığını yapacağı aksiyon ve macera dolu bu Bilim-Kurgu filmi bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Pacific Rim 2 filmi çekimleri Universal Pictures tarafından Çin’de başlayacak.

Önceki İçerikPrison Break Comic-Con Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikMoana Filmi Karakterleri ve Seslendiricileri Açıklandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)