Prison Break Comic-Con Fragmanı Yayınlandı

0
331

Tüm yapım şirketleri Comic-Con fragmanlarını yayınlarlar da Prison Break geri kalır mı? Tabii ki hayır! Karşınızda yepyeni hali ile Prison Break!

Prison Break Fragmanı

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ve Paul Adelstein’i tekrar kadroda göreceğimiz Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm yine heyecan ve gerilim dolu!

Dizi genç kardeşi Michael Scofield’ı (Wentworth Miller) hapishaneden kurtarmaya kararlı bir ağabey olan Lincoln Burrows’un (Dominic Purcell) ölüm pahasına atıldığı aksiyon, macera ve gerilim dolu hikayesi çevresinde gelişmekteydi. Büyük bir bölümü Fas’ta çekilen yeni dizide “Michael öldü mü?”, “Hayatta mı?”, “Nolur yaşıyor olsun!”, “Ona bir şey olmaz ya!” diye içimizden geçirdiğimiz bir 2009 yılını geride bırakarak bir takım sorulara cevaplar buluyoruz.

Lincoln ve Michael’ın karısı Sara (Sarah Wayne Callies) ile birlikte Fox River Eyalet Hapishanesi’nin en büyük kaçaklarından olan Sucre (Amaury Nolasco), T-Bag (Robert Knepper) ve C-Note’u (Rockmond Dunbar) büyük bir aksiyonun içine sokmuştu. Bu sefer ise Michael’ın Yemen’de bir hapishanede yaşıyor olduğunu öğrendikten sonra onu kurtarmak için arkadaşlarıyla büyük bir plan içerisine girecekler.

Prison Break Comic-Con Fragmanı

https://youtu.be/QLRoIh4bZ30

Prison Break Comic-Con Fragmanı -2

https://youtu.be/tylPuYrMlZo

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir