Collateral Beauty Filminden Yıldızlarla Dolu Yeni Afiş

722

Collateral Beauty filmi oyuncu kadrosu ile şimdiden adından söz ettirirken yeni afişi ile de yıldız oyuncularını bir kez daha ön plana çıkarmış.

Will Smith, Edward Norton ve Keira Knightley ek olarak Michael Peña (The Martian), Naomie Harris (SPECTRE) ve Jacob Latimore (The Maze Runner) ile Oscar ödüllü Kate Winslet (The Reader, Steve Jobs) ve Helen Mirren (The Queen, Trumbo) da Collateral Beauty filminin kadrosunda yer almaktadır.

- Reklamlar -

Oscar ödüllü David Frankel‘ın (Şeytan Marka Giyer) yönetmenliğini yaptığı film ülkemizde Gizli Güvenlik ismi ile 23 Aralık’ta vizyona girecek.

Collateral Beauty filmi Howard Inlet (Will Smith) isimli Manhattanlı bir reklamcının başından geçen trajik bir deneyimi konu olarak almaktadır. Yaşadığı bu trajik deneyim yüzünden depresyona giren Howard’a arkadaşları yardım etmek ister. Bu yardımları da daha önce eşi benzeri görülmemiş türden bir şey olunca olayın rengi değişmeye başlar.

Ülkemizde Warner Bros. Türkiye tarafından dağıtımı yapılacak Collateral Beauty filmini 23 Aralık’ta izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Collateral Beauty Filmi Yeni Afişi

Collateral Beauty Filminden Yıldızlarla Dolu Yeni Afiş

Önceki İçerikPost-Apokaliptik Bir Logan Filmi İçin Hazır Olun
Sonraki İçerikFantastic Beast’ten Yürek Hoplatan Yeni Video
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)