Daniel Radcliffe’in Son Filmi Victor Frankenstein Fragmanı Geldi

1688

Frankenstein ile ilgili yapılagelmiş toplamda yedi filmden sonra sekizincisinin de yolda olduğunu da söyleyerek giriş yapayım isterim. “Yine mi abi ya!“, “Kaç tane daha yapılacak!” gibi haklı tepkileri de göz önünde bulundurarak ve ön yargılarınızı bir kenara koyarak Victor Frankenstein’ı anlatmaya başlayayım. Sherlock’un yönetmenlerinden biri olan ve Push, Lucky Number Slevin ve Wicker Park ile tanıdığımız Paul McGuigan‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, Frankenstein karakterlerini yaratan Mary Shelley’in emeklerine saygıda kusur etmeden yeni bir yorum getirmişler.

Oyuncu kadrosuyla da ilgi çekici olan filmde hastası olduğumuz üç erkek oyuncu yer alıyor. Kefaret, İskoçya’nın Son Kralı ve Filth gibi filmlerinden tanıdığımız James McAvoy; Harry Potter serisiyle bizleri kendisine hayran bırakan Daniel Radcliffe; Sherlock dizisindeki Jim Moriarty rolüyle her ne kadar kötü bir karakteri oynasa da içten içe birçoğumuzun sevdiği Andrew Scott’ın yer aldığı kadro korku ve dramı iyi işleyeceğe benziyor.

- Reklamlar -

Şimdiye kadar hep Frankenstein’ın hikayesini dinledik değil mi? Peki ya doktorun asistanının gözünden bakmayı hiç denediniz mi? İşte bu film size bu bakış açısıyla farklı düşüncelere itecek. Doktor olma yolunda ilerleyen Victor Von Frankenstein’ın (James McAvoy) asistanı olan Igor’un (Daniel Radcliffe) tarafından bakmamızı sağlayacak filmde Igor’un tüm ameliyatlara şahit olması ve Frankenstein‘ın yaratılmasını adım adım izlemesi psikolojisine şahit olacağız.

Paul McGuian’ın Sherlock dizisinden 3 oyuncuya yer vermiş bu filmde. İsimleri; Andrew Scott (Moriaty), Mark Gatiss (Mycroft Holmes), Louise Brealey (Molly Hooper).

Victor Frankenstein Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSuicide Squad Ekibinden Skwad Dövmesi
Sonraki İçerikThe Martian Filminden Yeni Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)