Suicide Squad Ekibinden Skwad Dövmesi

1706

Suicide Squad yaptıklarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosundaki önemli isimlerden Will Smith ve Margot Robbie, yardımcı oyunculardan The Killing dizisindeki Stephen Holder rolüyle tanıdığımız Joel Kinnaman ve filmi yazıp yöneten David Ayer skwad dövmesi yaptırarak takım ruhundan ziyade bir aile olmanın ne kadar önemli olduğuyla ilgili güzel bir örnek  sunmuşlar.

Suicide Squad filminin oyuncu kadrosunun yıldızlarından Will Smith’in Deadshot’ı, Joel Kinnaman‘ın Rick Flagg’i, Margot Robbie’nin Harley Quinn’i canlandırdığı ve heyecan verici haberleriyle beklentileri evereste çıkaran film, bakalım bu beklentiyi karşılayabilecek mi?

- Reklamlar -

Robert Kanigher ve Ross Andru’nun 1959 yılında yarattığı Suicide Squad, DC dünyasının sayısız düşmanlarını barındıran ve her şeye düşman olan ekibin kadrosunda Deadshot, Captain Boomerang, Bane, Killer Frost, Poison Ivy, Count Vertigo, Deathstroke, and Harley Quinn gibi isimler mevcut.

5 Ağustos 2016’da vizyona girecek olan filmin çekimleri Eylül 2015’e kadar devam edecek. Sürprizlere açık olun.

Suicide Squad Ekibinin Yaptırdığı Dövmeler

Will Smith ve Joel Kinnaman

David Ayer’den Margot Robbie Fotoğrafı

David Ayer’den Harley Quinn Dövmesi

Önceki İçerikBatman v Superman’den Kostüm Detayları Geldi
Sonraki İçerikDaniel Radcliffe’in Son Filmi Victor Frankenstein Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)