James McAvoy’lu Glass Filminden Fragman Geldi

476

Yönetmenliğini M. Night Shyamalan‘ın yaptığı ve James McAvoy‘un başrolünde yer aldığı merakla beklenen Glass filminden fragman sonunda geldi.

Unbreakable ve Split filmlerinin devamı olan Glass filminde alışık olduğumuz hikayenin yeni versiyonu ile karşı karşıya geleceğiz. Serinin hastaları için kim bilir Shyamalan ne gibi sürprizler hazırlamış şimdiden merak içindeyiz!

- Reklamlar -

Glass filminin oyuncu kadrosuna seriden hatırlayacağımız gibi David Dunn rolüyle Bruce Willis; Elijah Price rolüyle Samuel L. Jackson ve Bay Glass (ya da Horde) lakabıyla tanıdığımız Kevin Wendell Crumb rolünde James McAvoy‘u izleyeceğiz.

Kendi çapında bir takım haline gelen bu üçlü her insanın aslında bir süper kahraman olduğunu savunan Dr. Ellie Staple’ın yanında gitmesiyle olayların kıvılcımı başlar. Sarah Paulson‘ın (American Horror Story serisinden) canlandırdığı psikiyatrist akıl hastanesinin gediklilerinden. Pek normal olduğu da söylenemez doğrusu…

Yukarıdaki isimlerin haricinde filmde Casey Cooke rolüyle Anya Taylor-Joy‘u izleyeceğiz. Hatırlayanlar olacaktır; Bu hanım kızımız Split filminde Kevin’dan kurtulmayı başaran tek kişiydi. Ek olarak Unbreakable‘dan hatırlayacağınız Spencer Treat Clark and Charlayne Woodard, sırasıyla Dunn’ın oğlu ve Price’ın annesi rolüyle karşımıza gelecek.

Glass filmi 18 Ocak 2019 tarihinde Kuzey Amerika’da vizyona girecekmiş. Umalım ki aynı dönem ülkemizde de vizyondaki yerini almış olur…

Glass Filminin Fragmanı

Önceki İçerikChristian Bale’in Dick Cheney Biyografisi Vice’tan Fragman
Sonraki İçerikDaredevil 3. Sezon İncelemesi (Spoilersız)
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)