David Leitch Büyük İhtimalle Deadpool 2’nin Yönetmeni Olacak

553

Deadpool 2 ne zaman çıkacak? sorusunun yerini filmin yönetmeni kim olacak? sorusu aldı. Ancak filmin yönetmeni büyük ölçüde belli oldu gibi. Mashable‘ın haberine göre David Leitch, Deadpool 2 için ön plana çıkan en büyük adaymış. Leitch daha önce Chad Stahleski ile Keanu Reeves‘in aksiyon filmi John Wick‘te birlikte çalışmıştı.

David Leitch Büyük İhtimalle Deadpool 2'nin Yönetmeni Olacak

- Reklamlar -

Deadpool 2’nin Yönetmeni David Leitch Olabilir Mi?

Daha önce bir süper kahraman filmi yapmamış olması onun için bir handikap gibi görünse de John Wick‘te sergilediği performans ile gönlümüzü fethetmişti.

Siz ne dersiniz? Olur mu? 20th Century Fox bu handikapı lehine çevirebilir mi? 58 milyon dolarlık bütçe ile dünya genelinde 800 milyon dolara yakın gişe hasılatı elde eden Deadpool‘un devam filmi için yönetmen konusu ciddi anlamda soru işareti olmaya devam ediyor. Umarız yüreğimize su serpen bir isim ile anlaşılır.

Ryan Reynolds‘ın kariyerinde bir zıplama yapan ve pazarlama tekniğiyle de ön plana çıkan bu Deadpool için öncelikle kafamızdaki soru işaretinin gitmesi gerekiyor. Gitti mi? HAYIR!

Güncelleme

Hollywood Reporter‘ın haberine göre Perşembe günü New York’ta tanışan Ryan Reynolds ve David Leitch, konunun ciddi bir şekilde doğru çıkacağını gösteriyor. “Nasip!” diyelim.

Önceki İçerikMiles Teller’ın Yeni Filmi Bleed For This’ten 2 Klip
Sonraki İçerikKong: Skull Island’tan Japonca Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)